Новина

< Попередня новина


До уваги суб’єктів звернення!

Поки вся країна перебуває на карантині, державні установи змінюють принципи своєї роботи і обмежують прийом громадян. Ми нагадуємо громадянам утримуватися від особистих візитів задля отримання послуги.

Але як діяти, коли послуга є терміновою чи життєво необхідною? Наприклад, без реєстрації місця проживання чи нової вклеєної фотокартки громадяни не можуть повноцінно реалізовувати свої права.

З метою запобігання поширення коронавірусу 20 березня 2020 року на засідання Кабінету Міністрів України схвалено, а 30 березня 2020 року опубліковано на офіційному сайті Кабінету Міністрів України постанову Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 року №242, якою визначений перелік невідкладних послуг, які надаватимуться в ЦНАП в період карантину.

З Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Іршавської райдержадміністрації, в період карантину надаватимуться адміністративні послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та вклеювання фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку.

Звертаємо Вашу увагу, що обслуговування суб’єктів звернення у ЦНАПі здійснюється при наявності індивідуальних засобів захисту (масок, респіраторів). Також через  наш офіційний сайт www.ircnap.com.ua до кожної групи послуг Ви можете задати питання, не забувши вказати номер телефону чи електронну адресу, і адміністратори ЦНАПу обовязково Вам передзвонять. Вибачте за тимчасові незручності.