Новина

< Попередня новина


ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ЦНАПУ!

Тому ЦНАП райдержадміністрації продовжує надавати за особистим зверненням суб̓’єктів адміністративні послуги, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 року №242.

З Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Іршавської райдержадміністрації, в період карантину надаватимуться адміністративні послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та вклеювання фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку.

Звертаємо Вашу увагу, що обслуговування суб’єктів звернення у ЦНАПі здійснюється при наявності індивідуальних засобів захисту (масок, респіраторів). Також через  наш офіційний сайт www.ircnap.com.ua до кожної групи послуг Ви можете задати питання, не забувши вказати номер телефону чи електронну адресу, і адміністратори ЦНАПу обовязково Вам передзвонять. Вибачте за тимчасові незручності.

Також звертаємо Вашу увагу, що ЦНАП буде продовжувати працювати за скороченим графіком, тобто суботи – 25 квітня, 2 травня, 9 травня 2020 року будуть неробочими.

Бережіть себе і близьких та будьте здорові!